HAKKIMIZDA

SSG MAKİNE ANONİM ŞİRKETİ


2009 yılından bu yana hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız, yenilikçi yaklaşımı ile portföyünü ve ürün çeşitliliğini her geçen gün artırarak çözüm ortağı olduğu tüm firmalar için, gübre yönetimini tasarım aşamasından kurulum ve eğitim aşamasına kadar uzanan tüm hizmeti eksiksiz sağlamayı amaç edinmiştir.
Firmamızın sunduğu kolay uygulanabilir ve masraf optimizasyonu konusunda kendini kanıtlamış çözümler, işletme giderlerini minimum seviyede tutmayı amaçlayan ve orta ve uzun ölçekte maksimum verim sağlayacak şekilde dizaynı mümkün kılmaktadır.
SSG Makina; sürdürmekte olduğu güçlü satış ağını, yurt dışı pazar ağına da ülkemizde olduğu gibi hızlı ve esnek bir şekilde entegre etmeyi başarabilmiştir.
Kaliteyi önemsemenin ötesinde. benimsemeyi kendine ilke edinen firmamız, üretimini yaptığı tüm ürünlerde dünyada kendini kalite, sağlamlık ve sürdürülebilirlik konusunda ispatlamış ve tüm mevcut endüstriyel standartlara uygun malzemeleri kullanmaktadır.
Çözüm ortağı olduğu firmalar için baştan sona gübre yönetimi sitemleri ve biyogaz ekipmanlarının üretimini yapan SSG Makine A.Ş., 2019 yılında bünyesine kattığı KAFT Biogaz Ekipmanları ile hizmet verdiği bütün firmaların ihtiyaçlarına özel tasarlanan çözümleri sunmaktan büyük mutluluk duymaktadır.