Tarım işletmelerinden biyogaz tesislerine organik gübre üretiminden Gıda işletmelerine ve kimya sanayisine kadar geniş bir uygulama yelpazesini kapsar. Susuzlaştırma işlemlerine çok yönlü bir adaptasyon sağlar.

Seperatörlerin çok yönlülüğünün sırrı, farklı kuru madde içeriğine ayarlanabilmesidir. Kalın sıvılar (% 20 kuru madde içeriği) ve ince sıvılar (% 0,1'in altında kuru madde içeriği) en uygun şekilde işlenebilir. Elde edilen katının mukavemeti karşı ağırlıkların miktarı ve pozisyonuna göre değiştirilebilir. Bu, yüzde 25 ila 55 arasında kuru madde içeriğini sağlar.

Bu şekilde son ürünün daha fazla depolama, gübre olarak kullanılması veya kompost un temeli için gerekli kıvamına ulaşılabilir. Sıvı kısmı bir boru veya hortum sisteminden kolayca tahliye edilebilir. Geleneksel ayırma sistemleri ile karşılaştırıldığında, seperatör kullanmak zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlar.

SSG SS-2500 SEPRATÖR


SSG S-2500 Modeli kendi içinde iki modele ayrılır S-2500 ve S-2500 Ultra olarak işletmenizdeki proses içeriğineve ihtiyacınız olan kuru madde oranına göre tercih edilir.

İşletmenize en uygun susuzlaştırma seçenekleri için firmamızdan destek alabilirsiniz.

SSG SS-2500 HD SEPERATÖR

SSG S-2500-HD Modeli kendi içinde iki modele ayrılır SS-2500-HD ve SS-2500-HD Ultra olarak işletmenizdeki proses içeriğine  ve ihtiyacınız olan kuru madde oranına göre tercih edilir. İşletmenize en uygun susuzlaştırma seçenekleri için firmamızdan destek alabilirsiniz.